Drobečková navigace

O nás > Projekty > Projekt OP LZZ 2014,2015

Projekt OP LZZ 2014,2015

Projekt OP LZZ

Projekt "Vzdělávání v Nových Zámcích, aneb buďme lepší!" je zaměřen na komplexní rozvoj zaměstnanců - pracovníků v sociálních službách a sociálních pracovníků tak, aby v maximální míře zvýšili svou profesní úroveň, což se výrazně projeví na kvalitě péče o naše klienty - dospělé osoby v nepříznivé životní situaci – s mentálním postižením včetně přidružených smyslových nebo tělesných omezení, kteří jsou závislí na pomoci jiné fyzické osoby.

V naší pobytové službě se snažíme, mimo jiné, o postupnou integraci uživatelů do běžného života. Tento cíl je přes silné omezení našich klientů velice nelehký a jejich integrace bude vyžadovat maximální míru zapojenosti a iniciativy našich zaměstnanců, převážně pracovníků v sociálních službách. Pro zlepšení kompetencí klientů potřebujeme mít zaměstnance na takové odborné úrovni, aby:

  1. rozvíjeli vlastní iniciativu a své invenční schopnosti přenášeli na klienta
  2. byli odborně zdatní, aby zacílení jejich snahy bylo účinné
  3. byli motivovaní do jakékoliv činnosti - spokojený zaměstnanec = spokojený klient.

Tím také předejdeme syndromu vyhoření a obecně platí, že co mě baví, to dělám lépe a kvalitněji.

Tyto tři aspekty chceme za každou cenu dodržet, což je v současné době finančně velice náročné, dílky tomuto projektu se nám podaří naše cíle naplnit.

více na: www.esfcr.cz

 

Zadávací řízení „Vzdělávání v Nových Zámcích“, číslo 9528, bylo uveřejněno, nabídku lze podat do 11. 2. 2014 do 9,00 hodin, podrobnosti jsou zveřejněny na stránkách http://www.esfcr.cz.  

novezamky_footer1.png